EN TR RU
Türkiye; üretime uygun iklim şartları, coğrafi konumu ve ekolojik farklılığı sayesinde kalite standardı yüksek meyve ve sebzelerin yetiştirildiği ender ülkelerden biridir. Çekok Gıda, bu avantajlara kendi disiplin ve vizyonunu katarak Türkiye'nin önde gelen gıda şirketi haline gelmiştir.

Biz, Çekok Gıda ailesi olarak gücümüzü sahip olduğumuz çiftliklerimizden almaktayız, çünkü bu çiftliklerimizde inovasyona dayalı bir üretim modeli uygulamaktayız.
35 çeşit meyve ve 12 çeşit sebze üreten çiftliklerimizinkalite hikâyesi, ürünlerin son GPS teknolojisiyle, doğa dostu sulama teknikleriyle ve aynı zamanda örtü sistemini uygulayarak, ürünleri güneşin (UV) zararlı ışınlarından korumasıyla başlamıştır. Bütün bunların yanında özel olarak kurulmuş olan meteoroloji istasyonları, otomatik ilaç dozajlama sistemleri, yaprak ve toprak analizleri biriminin varlığı; Çekok Gıda’nın üretimdeki kalite anlayışının bir yansımasıdır.

Müşterilerimizin memnuniyetinin öncelikli olarak güven unsuru ile tesis edileceğini düşündüğümüzden, üretim sürecinin her aşamasında ERP yazılım sistemini kullanıyoruz. Bu sistem ile tüketicinin, aldığı her ürünün bahçeden sofrasına kadar geçirdiği tüm süreçlerin seyrini takip edebilmesi olanağını sağlıyoruz.
Antalya
Narenciye, Sera Sebzeleri, Nar, Taş çekirdekli meyve
Devamını Oku
Adapazarı / Karasu
Kivi, Armut, Ayva, Elma, Kaki
Devamını Oku
Niğde
Elma Çeşitleri, Patates
Devamını Oku
Mersin
Narenciye

Devamını Oku
Çekok Katalog 2017 ürün
kataloğumuz
Kataloğu görüntüleyin
© 2017 Cekok - Tüm Hakkı Saklıdır.