Ana Sayfa    Hakkımızda    Ürünlerimiz    Filomuz    Sağlıklı Yaşam    Sosyal Sorumluluk    Duyurular    İletişim


Çekok Grup

 

60 YILLIK TECRÜBE

1953 yılında narenciye üretimi ile başlayan ÇEKOK, her gecen yıl üretim ve paketleme kapasitesini arttırarak, Türkiye’nin 5 ayrı üretim bölgesinde (Mersin, Antalya, İzmir, Kocaeli, Niğde) 45 çeşit ürünü son teknoloji ile otomatik paketleyen fabrikalar kurmuştur.

 

Yüksek Performans Tesisleri...

Türkiye ve Avrupa’daki uluslararası market zincirlerine 12.500 dönümlük kendi arazilerinde ürettiği 45 çeşit ürün tedariği yapan Çekok, Yurt içinde 6 büyük şehirde sebze hallerindeki satış noktalarından Ulusal ve yerel market zincirlere 7/24 kendine ait frigorifik tırları ile hizmet vermektedir.

 

Günlük 1500 tonluk paketleme kapasitesine sahip ÇEKOK, sektöründe hep ilkleri gerçekleştiren en büyük firmadır. Sektörün geleceğinin üretimde olduğuna inanan ÇEKOK, Mersin, Adana, Niğde ve Adapazarı’nda ki üretim çiftliklerine yeni üretim alanları ekleyerek üretimdeki yatırımlara devam edecektir. Türkiye’nin en büyük muz ithalatçısı olan ÇEKOK, son teknolojiye sahip tesislerinde sarartma işlemi yapmaktadır. Ayrıca ülkemizde yetişmeyen exotic meyveleri direkt ithal edip müşterilerine sunmaktadır.

 

2013 cirosunu 250 Milyon USD’ye çıkarmış olan ÇEKOK GROUP Türkiye’de ISO 500 listesinde ilk 300 büyük firma arasında yer almaktadır.

Haritayı görmek için lütfen İletişime Tıklayınız

 

 

 

 

 
 

 

 

 
iso